DENTA-MEDICA
ul. Warszawska 31, 08-450 Łaskarzew
Godziny przyjęć
poniedziałek: 9:00-15:00
wtorek-piątek: 9:00-17:00
sobota: 8:00-15:00
Menu
Nigdy nie jest za późno na piękny uśmiech
Nigdy nie jest
za późno na
piękny uśmiech
Sprawdź ofertęNasi specjaliści

Nowoczesna stomatologia

KOMPUTEORWE ZNIECZULENIE THE WAND 

Powoli czas znieczuleń wykonywanych za pomocą zwykłej strzykawki i igły odchodzi do przeszłości. Jest to bardzo dobra wiadomość zarówno dla Pacjentów, jak i stomatologów. Dzięki komputerowemu znieczuleniu The Wand zabiegi dentystyczne stają się bardziej komfortowe i bezpieczne, a osoby cierpiące na dentofobię chętniej decydują się na wizytę w gabinecie stomatologicznym.

The Wand to to sterowany komputerowo, ekspercki system do bezbolesnego podawania znieczulenia miejscowego w stomatologii.

Proces komputerowego znieczulenia the Wand pozwala na podanie znieczulenia które jest niezwykle delikatne, skuteczne znieczulenie jest dla pacjenta zaledwie neutralnym często niezauważalnym zabiegiem. Zamiast tradycyjnego zastrzyku środek znieczulający podawany jest specjalną końcówką, która przypomina cienki długopis.

 

LASER LASOTRONIX

SMARTMPRO LASER to najnowocześniejsze urządzenie dostępne dla Pacjentów Kliniki Stomatologicznej Denta- Medica.
Energia laserowa może być używana do wybielania zębów, do precyzyjnego cięcia tkanek (głównie dziąseł) oraz do biostymulacji, czyli przyspieszania gojenia i regeneracji.

Dzięki niemu jesteśmy w stanie wykonywać skomplikowane zabiegi dentystyczne z jeszcze większą precyzją, większość z nich jest bezinwazyjna i bezstresowa. Wykorzystując wiązkę lasera SMARTMPRO leczenie jest znacznie krótsze, efektywniejsze i mniej kosztowne.

ZALETY TERAPII:

  • precyzyjna diagnostyka infekcji (np. próchnicy, stanów zapalnych),
  • bezinwazyjna chirurgia ze sterylizacją podrażnień,
  • szybsze gojenie i poprawa ukrwienia,
  • mniej bólu,
  • zmniejszenie obrzęku,
  • ostrożniejsze i mniej inwazyjne wybielanie,
  • efektywna i bezpieczna dezynfekcja tkanki kostnej, implantów oraz śluzówki.

Smart m Pro laser

 

MIKROSKOP OPERACYJNY EXTARO 300 MARKI CARL ZEISS

EXTARO 300 to obecnie najnowocześniejszy mikroskop operacyjny używany przez stomatologów. Jest to rewolucyjne urządzenie najwyższej jakości pozwalające na osiągniecie bardzo dużego powiększenia zwiększając precyzję lekarza. Zastosowanie mikroskopu podczas zabiegu sprawia, że leczenie kanałowe i stomatologia zachowawcza mogą być wykonane na najwyższym poziomie. Dzięki temu nasze prace są jeszcze bardziej dokładne.

Denta_Medica_2022_00179

AIRFLOW® PROPHYLAXIS MASTER 

Urządzenie to zapewnia profesjonalne oczyszczanie zębów: komfortowy skaling w technologii NO PAIN (BEZ BÓLU) oraz delikatne i skuteczne (bez zarysowań) piaskowanie AIR-FLOW® naddziąsłowe, przydziąsłowe i poddziąsłowe zarówno w płytkich, jak i głębokich kieszonkach.

AIRFLOW® Prophylaxis Master to najnowsza innowacja wprowadzona przez firmę EMS do systemu Guided Biofilm Therapy: unikalne rozwiązanie do stosowania w próchnicy, profilaktyce chorób przyzębia i leczeniu podtrzymującym. Zaprojektowane do intensywnego użytkowania przez profesjonalistów, urządzenie cechuje się wyjątkową ergonomią, wysoką precyzją, prostotą konserwacji i zgodnością z najwyższymi standardami higienicznymi. AIRFLOW® Prophylaxis Master zaprojektowano zgodnie z najwyższymi standardami wydajności, bezpieczeństwa i komfortu. Stworzono je specjalnie na potrzeby 3 procedur będących podstawą Guided Biofilm Therapy.

 

NOWY SKANER WEWNĄTRZUSTNY 3SHAPE TRIOS® 4

Cyfrowe wyciski - 3Shape TRIOS® to szybkie skanowanie i trójwymiarowa wizualizacja zębów w czasie rzeczywistym. Technologia skanowania eliminuje konieczność pobieranie wycisków, procedur zwykle nielubianych przez pacjentów. Polega na skanowaniu zębów optyczną końcówką wewnątrzustną.

Cyfrowy wycisk można przesłać internetem do dowolnego laboratorium protetycznego na świecie, które dysponuje odpowiednim programem. W laboratorium technik projektuje uzupełnienia na komputerze, które po zatwierdzeniu projektu powstają w wycinarkach. To jest właśnie technologia CAD/CAM (komputerowy projekt/komputerowe wykonanie). Jakość tak powstałych uzupełnień uważana jest obecnie za uniwersalny wzorzec doskonałości. 

 

FIZJODYSPENSER SURGIC PRO PRODUCENTA NSK

Fizjodyspenser, jest unitem chirurgicznym wykorzystywanym w implantologii oraz w stomatologii chirurgicznej,urządzenie może bezpiecznie ciąć lub nawiercać kość z odpowiednią prędkością i siłą, bez ryzyka przegrzania tkanek, dzięki właściwemu chłodzeniu płynem fizjologicznym.

 

URZĄDZENIE DO SEDACJI WZIEWNEJ PODTLENKIEM AZOTU BALDUS

Podanie gazu rozweselającego przez specjalną jednorazową maseczkę w trakcie zabiegów stomatologicznych skutecznie uspokaja i rozluźnia pacjenta. Sedacja wziewna działa na układ nerwowy uspokajając go i wyciszając w ten sposób zostaje obniżona jego aktywność. Zabieg całkowicie bezpieczny i idealny dla dzieci i dorosłych. Gaz uśmierza ból, a osoba poddana jego działaniu pozostaje świadoma.

Opanowanie bólu i lęku jest podstawą leczenia stomatologicznego. Stosowanie gazu rozweselającego jest szczególnie wskazane u pacjentów, którzy odczuwają lęk przed leczeniem stomatologicznym, u pacjentów z silnym odruchem wymiotnym oraz podczas leczenia dzieci.