DENTA-MEDICA
ul. Warszawska 31, 08-450 Łaskarzew
Godziny przyjęć
poniedziałek: 9:00-15:00
wtorek-piątek: 9:00-17:00
sobota: 8:00-15:00
Menu
Nigdy nie jest za późno na piękny uśmiech
Nigdy nie jest
za późno na
piękny uśmiech
Sprawdź ofertęNasi specjaliści

Co nas wyróżnia?

BEZPIECZEŃSTWO
W trosce o naszych pacjentów cały obiekt wraz z parkingiem jest monitorowany.

DOGODNA LOKALIZACJA
Nasza klinika mieści się w centrum miasta Łaskarzew, z łatwym dojazdem i wygodnym parkingiem.

FORMY PŁATNOŚCI
Podczas rozliczeń nasi pacjenci mogą wybrać dogodną dla siebie formę płatności (gotówka, karta, blik) Po uprzednim zgłoszeniu istniejerównież możliwość wystawienia faktury za usługę.

PROFESJONALNA OBSŁUGA
Nasze wspaniałe rejestratorki zawsze starają się o dogodny termin dla pacjentów, sprawnie planują wizyty są zawsze życzliwe i otwarte. Dzień przed przypominamy krótkim sms o wizycie oraz dzwonimy w celu potwierdzenia terminu.

PRZYJAŹNI DZIECIOM
W naszej klinice podchodzimy do małych pacjentów ze szczególną troską. Tworzymy miłą i przyjazną atmosferę a do każdej wizyty podchodzimy z uśmiechem i humorem. Nasi pacjenci w oczekiwaniu na wizytę mogą na poczekalni pograć w ulubione gry, w gabinecie obejrzeć ulubioną bajkę a za odwagę zawsze czeka na nich miły upominek.

KOMFORT I WYGODA
Przykładamy dużą uwagę by pacjent czul się u nas komfortowo. Podczas oczekiwania na wizytę do dyspozycji jest bezpłatna sieć Wi-fi oraz spokojna muzyka. Istnieje możliwość zakupu indywidualnie dobranych produktów przez wykwalifikowany personel. Wszystkie nasze pomieszczenia są klimatyzowane.

NOWOCZESNE A ZARAZEM INNOWACYJNE I BEZPOLESNE LECZENIE
Możliwości posiadania najnowocześniejszego sprzętu, różnych rodzajów znieczuleń oraz indywidualnego podejścia do każdego pacjenta pozwala nam wyeliminować ból podczas zabiegów.

DIAGNOSTYKA
Zapewniamy szybką i precyzyjną diagnostykę. Do dyspozycji mamy tomograf komputerowy z funkcją pantomogramu i cefalometrii. Zdjęcia wewnątrzustne w każdym gabinecie. Na potrzeby pacjentów wykonujemy również opis radiologiczny.